Tavolina me karika me rrota

Shitet nga: fatos 12 Maj 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina eshte e pa perdorur
Qmimi tavolina me karrike 60 euro fix
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim