Tavolina me karriga 4she per lokal

Shitet nga: W 11 Shk 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 15tavolina me karrika 4she karrikat lekur te pershtatshme per kafiteri.kompleti 150euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim