Tavolina me karrika

Shitet nga: Enis 06 Mar 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinat me karrika
Tavolina i ka 4 karrika
Qdo tavolin posedon 4 karrika
Qmimi per 1 tavolin me karrika
160euro

Telefoni : 044399014

nuk bej ndrrime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim