Tavolina me karrika

Shitet nga: Labinot 08 Krr 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 2 tavolina komplet me karrike, karriket vijn se bashku me sunxhera...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim