Tavolina me karrika

Shitet nga: beka 30 Nën 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolina me karrika me qmim shum tvolitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim