Tavolina me karrika

Shitet nga: luta 20 Mar 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes tavolina me karrika komplet per lokale te ardhura nga gjermania tavolinat jan komplet me 4 karrika por karrikat mund edhe te shumzohen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim