Tavolina me karrike

Shitet nga: tavolina 02 Pri 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes i 4 tavolinaa me karrik shum te ruajtura
me qmim te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim