Tavolina modeli amerikan

Shitet nga: Kushtrim 16 Sht 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolin zyre (dhome mesimi) e lene nga qiramarresit amerikan te eulexit . E perdorur pak ,ne gjendje shume funskionale . Vjen bashke me nje karrige klasike pothuajse te pa perdorur fare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim