Tavolina ne shitje me 4 korrika

Shitet nga: Dardan 10 Tet 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina ne shitje me 4 korrika te gjith te interesuarut let lajmrohen ne ket nr telefonit 045 847 388
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim