Tavolina ne shitje

Shitet nga: Bujar 24 Gsh 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 30 copa tavolina,ne gjendje super te mire.
Cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim