Tavolina për dhomë dite

Shitet nga: Iliri 26 Pri 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten tavolina nga druri i perpunuar,dimensionet 55x55x45cm,jan shum praktike dhe te lehta te zeza dhe te bardha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim