Tavolina pa karrika

Shitet nga: Leo 09 Sht 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Urgjent shitet tavolina per teras ose oborr
Korniza e plastikes qe nuk e demton shiu e as dielli, rezistente per 4 stinet mesi me xham sekurity dekorues
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim