Tavolina per dhome dite

Shitet nga: xxxx 13 Shk 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina per dhome dite qmimi 120 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim