Tavolina per dhome te dites.

Shitet nga: Erkin 21 Krr 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet Tavolina per dhome te dites:

Eshte ble para 1.5 viti dhe eshte ne gjendje perfekte.


Shifni fotot per me shum detaje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim