Tavolina per kompjuter

Shitet nga: tavolina 06 Mar 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shitet kjo tavolin per kompjuter qmimi 15 euro
numri telefonit dhe viberi +37744190064
prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim