Tavolina per kompjuter

Shitet nga: os 08 Mar 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina per Kompjuter, sic shihet ne foto. Se bashku me tavolin mund të mirremi vesh që me këtë çmim ta merrni edhe karrigën rrotulluese për kompjuterë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim