Tavolina per tv prodhim gjerman te reja,qmimi i ..

Shitet nga: meti 01 Mar 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes tavolina per tv,prodhim gjerman,te reja ne paket,dy tavolina shkojn qift ne paketim njera per tv,tjetra per resivera apo diq tjeter,qmimi kompleti me dy tavolina ne paket 50 euro,dimensionet jan,e madhja 1.25 e gjat,46 e nalt,40cm e gjer,kurse e vogla,93 e gjat,30 e nalt,dhe 40 e gjer,

PER TI PAR ARTIKUJ TON ,NE RUBRIKEN QFAR KERKON SHTYP. 044262003. PASTAJ KERKO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim