Tavolina te reja nga druri i perpunuar

Shitet nga: ____ 02 Krr 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR   20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten tavolina te reja te paketuara,dimenzionet gjersia55x55cm,naltesia 45cm ngjyr te zez dhe te bardhe,jane shum praktike dhe te lehta nga druri i perpunuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim