Tavolina

Shitet nga: xxxxxxx 17 Shk 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes 5 tavolina , nja asht katror gjinden ne shtime 049309657
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim