Tavolina

Shitet nga: Edonis 10 Mar 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina vetem per 30euro tel:viber+377/45825946. +386/49295392
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim