Tavolina

Shitet nga: avdyl 09 Shk 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
She's tavolinen 6antareshe prej xhamit shum e rujtun qmimi Diskutueshem ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim