Tavolina

Shitet nga: Alije 10 Shk 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes dy tavolina te bardha me diemensione gjatesia 110cm dhe gjeresi 60cm. Qmimi 60 euro per secilen( 2 tavolina 120 euro).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim