Tavolina

Shitet nga: adelina 10 Shk 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
hes dy tavolina te bardha me diemensione gjatesia 110cm dhe gjeresi 60cm. Qmimi 150 euro te dyja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim