Tavolina

Shitet nga: Ed 10 Shk 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina me 6 karike , tavolina eshte shume e mire , per me shume info mund te me kontaktoni ne tel.
Mundesisht nga ora 11:00 deri ne 21:00
Flm per mirekuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim