Tavolina

Shitet nga: E 23 Shk 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina me 6 karike , tavolina eshte ne gjendje te mire.
Per me shume info me kontakto ne tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim