Tavolina

Shitet nga: Privat 27 Shk 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten tavolinat ose banka te pershtatshme per kuse 6 copa jan shum te ruajtura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim