Tavolina

Shitet nga: avdyl 01 Mar 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina shume e ruajtur prej gjamit eshte per 6 antaresh pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim