Tavolina

Shitet nga: yll 14 Mar 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 15 komplete te tavolinave per terasa te restauranteve apo bareve, tavolinat jan ne gjendje te mire ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim