Tavolina

Shitet nga: avdyl 17 Mar 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes Tavolinen prej xhamit eshte 6 antareshe material shume I mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim