Tavolina

Shitet nga: Rejhan 07 Pri 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina eshte ne gjendje te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim