Tavolina

Shitet nga: luta 29 Nën 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes tavolina shum te pershtatshme montim shum i shpejt praktike edhe shum funksionale te sa po importuara nga jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim