Tavolina

Shitet nga: Arlind 09 Dhj 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 2 tavolina nga druri 50 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim