Tavolina

Shitet nga: Adem 26 Mar 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shesim tavolinen ne gjendje te rregullt me qmimin 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim