Tavolina

Shitet nga: afrim 01 Pri 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes tavolinen me 6 kariga e blere para dy muajsh ne mob. diana ne f.kosove qmimi 260 euro shitet per 210 euro arsyja e shitjes renovim total i baneses gjindemi dardani afer kurizit prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim