Tavolina

Shitet nga: ekremi 24 Maj 00:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shiten tavolina te punuara me medijapan akrrill me dimenzione 110×70
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim