Tavolina

Shitet nga: Skender 13 Pri 00:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavoline me xham komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim