Tavolina

Shitet nga: Gashi 20 Pri 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina per lokale dhe shtepi sasia e limituar...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim