Tavolinat dhe karriket

Shitet nga: Getoar 16 Pri 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes keto tavolina dhe karriket me cmim te volitshem, te reja te paperdorura asnje dite. Tavoline e kuzhines me 6 karrike me kualitet shume te mire, dhe tavoline per sallone e ngjashme me kete te kuzhines.

- Mund te shkruani edhe ne viber: +38649363417
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim