Tavolinat nga druri !

Shitet nga: Fevzi 27 Pri 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten tavolinat nga druri, palohen mire dhe jane te pershtatshme per transport!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim