Tavolinat te bukes

Shitet nga: Kreshnik 04 Tet 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes: Tavolin të bukës për 6 persona, tavolinë të kafës dhe komodë.
Orendië janë të përdorura por në gjendje shumë të mirë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim