Tavoline

Shitet nga: Gani 12 Sht 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim