Tavoline

Shitet nga: Sabri 17 Tet 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavoline me 6 karrige , ne gjendje shume te mire , ka mundesin e zgjerimit ne rast nevoje , çmim tejet te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim