Tavoline Kompjuteri (Pa rrota)

Shitet nga: Astrit 18 Nën 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavoline kompjuteri .
Tavolina eshte ne gjendje te rregullt.
Gjindemi ne Breg te Diellit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim