Tavoline Pune

Shitet nga: Arsim 07 Gsh 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Ne gjendje te rregullt, mund te ndryshoje pozicionet!

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim