Tavoline Pune

Shitet nga: Mesud Latifi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes 3 tavolina pune ne gjendje te rrgull dhe shun te ruajtura 45 euro per secilen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim