Tavoline buke

Shitet nga: Shefi Veseli 04 Tet 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavoline buke.Tavolina eshte nga druri dhe eshte mjaft e mirembajtur.Tavolina ka 6 karriga.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim