Tavoline buke

Shitet nga: Shefi Veseli 31 Tet 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavoline buke me 6 karriga.Tavolina eshte mjaft e mirembajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim