Tavoline dhe Karrige

Shitet nga: Shpend 17 Jan 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
1 Tavoline dhe 5 Karrige
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim