Tavoline dhe Orman per zyre ne shitje (e re)

Shitet nga: Tavoline 26 Shk 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina dhe ormani jane te reja dhe material shume te mire prej druri te perdorura vetem nje muaj. Jane te blere te mobile "Palma" para nje muaji 800 €. Jane ideale per zyre pune (kabinet). Jane ne shitje per shkak te mbylljes se zyres. Çmimi me tavoline dhe orman komplet eshte 600 €. Te interesuarit mundet te lajmrohen ne tel. 045 377-586
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim