Tavoline dhe Orman per zyre ne shitje (e re)

Shitet nga: Tavoline 27 Shk 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Përshkrim i sendit:
Tavolina dhe ormani jane te reja dhe material shume te mire prej druri te perdorura vetem nje muaj. Jane te blere te mobile "Palma" para nje muaji 800 €. Jane ideale per zyre pune (kabinet). Jane ne shitje per shkak te mbylljes se zyres. Çmimi me tavoline dhe orman komplet eshte 600 €. Te interesuarit mundet te lajmrohen ne tel. 045 377-586
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim